Fiyat Teklifi İsteyin

Firma Tanıtımınızda Silikon Bileklik Kullanımının Önemi, Alina Bileklik, Slikon Bileklik, Otel bileklikleri, Festival Bileklikleri

Firma Tanıtımınızda Silikon Bileklik Kullanımının Önemi

Hiç şüphe yok ki her başarılı işin kendisini etkin bir şekilde tanıtması ve profilini yükseltmesi gerekiyor. Kurumsal mesaj bir kez çekici ve anlaşılması kolay hale geldikten sonra, en önemli şey bu mesajı unutulmaz bir şekilde doğru kitleye ulaştırmaktır. Sadık müşterilerinizin zihninde kalmanız ve potansiyel müşterilerinizin aklına girmeniz firmanızın tanıtımının ilk hedefi olmalıdır

Pazarlama ve marka tanıtımının birçok yolu var ama hiçbiri zevkle kullanılan aksesuar kadar memnun edici olamaz.

Bileklikler İşletmeme Nasıl Yardımcı Olur?

Renkli, şık, hafif ve kullanımı kolay olan silikon bileklikler aynı zamanda üzerlerinde istediğiniz mesajı taşıma avantajına sahipler. İçinde mizah ya da zeka barındıran bir slogan, firma logonuz, doğrudan web adresiniz ya da telefonunuzla silikon bileklikler ile firmanızın tanıtımını her yere taşırsınız.

Silikon Bilekliklerimi Nasıl Kullanabilirim?

Bir sürü seçenek var! İşte birkaçı:   

Birlikte çalıştığınız müşterilerinize ya da potansiyel müşteriler direkt posta yoluyla gönderim yapabilirsiniz. Broşürünüz belki bir kenara atılıp unutulacak ama hoş bir bileklik üstünde bilgileriniz her zaman göz önünde olacaktır. Dünya Promosyon Ürünleri Birliği’ne göre ”Promosyon Ürünleri, Baskı, Web, Direct Mail, TV ortamlarının etkilerinin üç katı kadar fazla sadakat kazandırıyor.” Burada sır müşterinize gerçekten kullanacakları bir ürün vermektir!

Bir yardım etkinliğine sponsor olabilirsiniz, kendi markanızın bulunduğu bileklikleri büyük bir kitleye dağıtıp markanızı akılda kalıcılığını çoğaltabilirsiniz.

Herhangi bir spor etkinliğine katılan bir sporcuya sponsor olup bilekliklerinizin dağıtımını gerçekleştirebilirsiniz.

Firmanızın hizmetine uygun etkinliklerde marka logolu bileklik dağıtımı yapabilirsiniz, renkli bileklikler gençler arasında çok popüler.

Alina Silikon Bileklikler lateks içermediğinden çevre dostudur, gönül rahatlığıyla her yaşta herkes tarafından kullanılır. Firma yanıtımınız için fikirlere ve tasarıma ihtiyaç duyuyorsanız Alina Bileklik çözüm ortağınız olmaya hazır.