Fiyat Teklifi İsteyin

Bilekliklerin Kullanım Alanları, Alina Bileklik, Slikon Bileklik, Otel bileklikleri, Festival Bileklikleri

Bilekliklerin Kullanım Alanları

Festivaller ve Konserler

Açık havada yapılan ve uzun süreli etkinliklerde kullanacağınız bileklikler hava koşullarına direnmeli, hafif ve konforlu kullanıma sahip olmalı. Festival ve konserler için plastik bileklikler, tyvek kol bandları ve kumaş bileklikler için doğru seçimler olacaktır. Her üçü de tek kullanımlıktır ve ekonomik çözümlerdir. Kilit sistemleri güvenlidir ve tekrar kullanıma müsaade etmez.

Tyvek bileklikler tüm tasarımlar için uygundur, çok renkli tasarımlar ve hatta fotoğraf kalitesinde dijital baskı uygulayacağımız tyvek bilekliklerde tasarımlarınızı sınırlandırmanıza gerek yok. Kilit sistemi kuvvetli yapışkan kısımla sağlanır.

Plastik bileklikler uzun süre devam eden festivaller için ideal seçimlerdir. Tasarım açısından tyvek kol bandları kadar özgürlük sağlamazlar ama uzun süreli etkinliklerde suya karşı dirençleri açısından tercih edilirler. Kilit sistemi tek kullanımlık çıtçıtlarla sağlanır.

Kumaş bileklikler şık, benzersiz, dayanıklı ve güvenlidir. Özellikler genç gruplara hitap eden etkinliklerde tercih edilir. Koleksiyon parçası olma potansiyeli olan kumaş bileklikler tyvek kol bandlarına nazaran bir tık daha maliyetlidir. Kilit sistemi tek kullanımlık boncuk ya da çıtçıt ile sağlanır.

Konferanslar ve Fuarlar

Gün boyu süren konferanslar ve çeşitli giriş kategorileri ile ticaret fuarları için ideal seçim tyvek kol bandları olacaktır. Tek kullanımlık olan tyvek kol bandları seri üretim için son derece ekonomik bir seçenektir ve QR kod, barkod, seri numaraları ya da farklı kontrast renkli tasarımları ile grupların kontrolünde mükemmel çözümdür.

Ürün Lansmanları ve Kampanyalar

Markanızın tanıtımı ve reklam kampanyaları için silikon bileklik en verimli seçimdir. Saf silikondan üretildiğinden tyvek, plastik veya kumaş bilekliklerinden daha maliyetlidir ancak tekrar kullanım özelliği vardır. Farklı baskı yöntemleri silikon bileklikleri aynı zamanda tasarım açısından da renkli ve benzersiz kılar.

Kurumsal Hediyeler

Kurumsal hediyelerle markanızı akıllara kazımak mı istiyorsunuz? Bir kenara atılmayacak, her zaman işe yarayacak hediyeler tercih edin. Usb bellek silikon bileklikler, hem kitap ayracı hem bileklik hem de cetvel olarak kullanılan slap bandlar, motive edici sloganlar ile logonuzu birleştireceğiniz silikon bileklikler markanızı bileklerde her yere taşıyacaktır.

Spor Etkinlikleri

Spor etkinlikleri bolca ter, aşınma ve aktif kullanım içerdiğinden tyvek kol bantları veya silikon bileklikler sizin için en doğru seçim olacaktır. Rengarenk tasarımlarla özelleştirebilirsiniz. Tyvek bileklikler tek kullanımın yeterli olduğu ve katılımcı kontrolü gerektiren etkinliklerde bütçenize dost bir alternatiftir. Düzenli yapılacak etkinliklerinizde silikon bileklikleri tavsiye ederiz.

Oteller, Havuzlar, Su Parkları

Plastik bileklikler ve tyvek kol bantları su geçirmez, dayanıklı, kilit sistemi güvenli seçenekler olarak oteller, su parkları ve havuzlar için önerdiğimiz bilekliklerdir. Plastik bileklikler tyvek bileklere göre suya dirençleri fazla olmakla beraber tasarım açısından tyvek kol bantları kadar özgürlük sağlamazlar. Her iki seçim de kullanıcı değişikliğine izin vermez. Kuponlu modellerle ihtiyaç halinde yiyecek ve içecek alımlarının da kontrolünü sağlarsınız.

Vakıflar ve Dernekler

Dernekler ve vakıflar mesajlarını cazip görünümlü silikon bileklikleri kullanarak iletirler. Hem modaya uygun bir aksesuar haline gelmesi hem de farkındalık yaratmadaki ünü sayesinde silikon bileklikler kamusal alanda amacınıza en hızlı yoldan ulaşmanızı sağlayacaktır. Silikon bileklikler tekrar giyilebilir, kolayca temizlenir, lateks içermeyen yapısıyla herkes tarafından kullanılabilir. Grafik ekibimiz mesajınızı en dikkat çekici tasarımlarla vermeniz için size yardımcı olacaktır.

Şovlar Konserler ve Gece Kulüpleri

Şovunuzu veya konserinizi unutulmaz kılmak ve görsel bir şölene dönüştürmek led ışıklı bilekliklerle mümkün. İster harekete duyarlı, ister sese duyarlı, ister ışıklarını uzaktan kumanda edeceğiniz kontrollü led ışıklı bileklik kullanın; müzik ve ışıklar birleştiğinde katılımcılara unutulmaz anlar yaşatmış olacaksınız.